PAR UZŅĒMUMU LASECKI

logo_black_png

Lasecki un Sabiedrība ar ierobežotu atbildību ir mūsdienīgs uzņēmums, kas pieder neapšaubāmu aromatizatoru pārdošanas līderu grupai B2B.Uzņēmums tirgū darbojas kopš 2010. gada, kas sniedz ievērojamu pārākumu zināšanu jomā par nozares specifiku, savukārt, plašā un bagātā pieredze palīdz nekļūdīgi paredzēt un pat apsteigt vadošās tirgus tendences. Piedāvājam mūsdienīgus risinājumus un augstākās kvalitātes slavenu zīmolu produktus.Mūsu prioritāte ir klientu gandarījums gan apkalpošanas līmenī, gan produktu kvalitātes ziņā. Mūsu devīze ir minimālas formalitātes ar maksimālu gandarījumu!
Set Sail (13)

PROFESIONĀLA UN ĀTRA KLIENTU APKALPOŠANA

Augsta elastība un individuāla pieeja katram klientam, profesionālas konsultācijas, pretimnākoša attieksme, mārketinga atbalsta speciālists.

NOLIKTAVAS LOĢISTIKA

Lielās noliktavas rezerves nodrošina preces pieejamību, drošība un savlaicīga piegāde, fulfilment vai dropshipping pakalpojums, piegādes iespēja ar pēcmaksu.

 

Ja vēlaties attīstīt savu uzņēmumu kopā ar mums vai plānojat jaunu, ar Home Decor precēm saistītu uzņēmējdarbību - sazinieties ar mums!
Nodrošināsim Jums profesionālu palīdzību jebkurā sfērā – palīdzēsim izvietot produktus tiešsaistes vai stacionārajā veikalā. Sniegsim atbalstu uzņēmuma attīstības stratēģijas plānošanā un veicināšanā!

www.lasecki.pl

Šeit var ievadīt lapas kājenes parauga tekstu vai ievietot grafisko failu. Rediģēšanu var veikt administrācijas panelī, dodoties uz: Konfigurācija --> Teksti servisā --> "Kājene lapas apakšā" (id: 5).